Namluvené lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké

Namluvené jednotlivé online lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké. Součástí lekcí je i speciálně namluvená slovní zásoba pro nevidomé a slabozraké. Lekce stačí zakoupit a v emailu obdržíte veškeré informace i kompletní lekce ke stažení a přehrání. Můžete zakoupit jednotlivé lekce nebo celý balíček online podcast španělské výuky pro nevidomé a slabozraké. Lekce je možnost si přehrát kdekoliv a kdykoliv. Součástí lekce je i možnost si s lektorem zavolat a dovysvětlit, co bylo nebylo zcela jasné. Cena pokrývá pouze náklady. Jedná se o neziskovou aktivitu pro nevidomé a slabozraké portálu onlinespanelsky.cz.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ SLOVÍČKA VE ŠPANĚLŠTINĚ PRO NEVIDOMÉ A SLABOZRAKÉ
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ PODCAST ♥ 101 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SLOV (60 minut; úroveň A2/B1)
22. lekce - španělštinny pro nevidomé a slabozraké
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ FINÁLE II. JE TU Jdeme to celé zopakovat, ujistit se, že tomu rozumíme a otevřeme si dveře do další úrovně. (35 minut; úroveň A2/B1)
23. lekce - španělština pro nevidomé - minulé časy
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ VŠECHNY MINULÉ ČASY VE ŠPANĚLŠTINĚ (55 minut; úroveň A2/B1)
20. lekce - španělština pro nevidomé a slabozraké
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ MNĚ, TOBĚ, MI, TO, HO, VÁS, JI, JI, JEMU, NÁM, MOJE, TVOJE,...doteď jsme si v tom nebyli jistí a neuměli to tvořit. Odteď se to změní. (40 minut; úroveň A2)
19. lekce - španělština pro nevidomé a slabozraké
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ VYHÁDÁME SI SLEVU V OBCHODĚ A ROZTANČÍME TO. Naučíme se průběhový čas a všechny potřebné věty z obchodu. (30 minut; úroveň A2)
18. lekce - španělština pro nevidomé a slabozraké
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ POPIS V PROSTORU/ VENKU/ NA MAPĚ, zorientujeme se ve městě i v pokoji. Naučíme se praktická slovesa i nové číslovky. (35 minut; úroveň A2)
17. lekce - španělština pro nevidomé - sprostá slova
80 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ SPROSTÁ SLOVA A SPROSTÉ VĚTY, NADÁVÁNÍ, HÁDKY. Lekce je přístupná od 18ti let. (40 minut; úroveň A2)
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ MINULÝ ČAS - KONEČNĚ. Naučíme se tvořit španělské věty v minulém čase. Vysvětlím si minulé časy a budeme mluvit. (30 minut; úroveň A2)
15. lekce - podcast - španělština pro nevidomé a slabozraké
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Pojďme hodnotit věci. Naučíme se dobrý, lepší, a toto je nelepší. Naučíme se i ukazovací zájmena a nová slovesa, dny v týdnu a měsíce v roce. Huá!!! (30 minut; úroveň A2)
14.lekce - pro nevidomé a slabozraké - onlinespanelsky.cz
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Ocitneme se spolu ve španělské restauraci a naučíme se všechno důležité abyste se luxusně a s chutí najedli. Jak si objednat, jak se zeptat na toalety, jak si rezervovat stůl a jak zaplatit. (25 minut; úroveň A2)
španělština pro nevidomé - 13. lekce - onlinespanelsky.cz
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Pojďme si spolu říct, co máte ve zvyku dělat každé ráno. Využijeme k tomu zvratná slovesa, která jsou velmi důležitá. Přidáme dny v týdnu a novou slovní zásobu. (35 minut; úroveň A2)
španělština pro slabozraké -12. lekce - onlinespanelsky.cz
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Pojďme si spolu zaposlouchat jak zní budoucnost, zeptat se kolemjdoucích kolik je hodin nebo v kolik začíná kino. Naučit se další nová slovesa a číslovky. (30 minut; úroveň A2)
nevidome_podcast_11.lekce - onlinespanelsky.cz
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Konec první série úrovně A0/A1. Zopakujeme vše podstatné a důležité na rozhovoru Vasca a Marie. Výjimečně důležitá lekce plné reálných vět ze života. Po ní máte za sebou kus práce a tvoříte už vlastní věty. (50 minut; konec úrovně A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Seznámíme se Španělskem a španělštinou. Zjistíme, kde se domluvíme. A vrhneme se na výslovnost. Jdeme na to! (38 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Skočme na pozdravy - ¡Hola! Přidáme k nim klasické úvodní věty a naučíme se formy rozloučení. (30 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Jdeme na podstatná jména. Potom mrkneme na členy určité i neurčité a nakonec zkracování členů. (28 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Konečně se dozvíme, že slovo débil není sprosté a taky co znamená burrito loco. Projdeme si totiž přídavná jména. (28 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Slovesa - konečně proboha! Naučíme se je časovat a vytvářet věty a projdeme i osobní zájmena. (35 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ SER není sprosté slovo. Naučíme se první nepravidelná slova a jak se dělají otázky a zápor. (35 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Kdo? Kdy? Proč? Cože? Navíc opepříme další pravidelná slovesa a přisolíme trochu opakování - mňam. (35 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Nepřátelé ESTAR vs SER jsou možná kamarádi. Naučíme se i sloveso mít a muset a přidáme poslechové cvičení. (35 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Naučím se milovat. Mrkneme na SER vs ESTAR vs HABER -> všechna slovesa "být" a taky slovesa jako mohu? (35 minut; úroveň A0-A1)
Španělština pro nevidomé
17 
ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ Me gusta znamená líbí se mi. Rozjedeme téma zájmy, naučíme se slovesa jako hacer, tocar, jugar, practicar a další. Přidáme moje, tvoje a spojky protože, ale, a další věci. (35 minut; úroveň A0-A1)