Španělština pro nevidomé – 23. lekce

17 

ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ VŠECHNY MINULÉ ČASY VE ŠPANĚLŠTINĚ (55 minut; úroveň A2/B1)

SPECIÁLNÍ 23. LEKCE ŠPANĚLŠTINY PRO NEVIDOMÉ

A SLABOZRAKÉ

PODCAST DVACÁTÁ TŘETÍ LEKCE – VŠECHNY MINULÉ ČASY VE ŠPANĚLŠTINĚ

V dvacáté třetí lekci (55 minut; úroveň A2/B1) se v rámci výukového podcastu naučíme:

  • VYSTVĚTLÍME SI VŠECHNY PRAKTICKÉ MINULÉ ČASY VE ŠPANĚLŠTINĚ

NAUČÍME SE

23. lekce je shrnující lekce pro minulé časy ve španělštině. Minulých časů ve španělštině je více a tato lekce se soustředí na kompletní přehled minulých časů ve španělštině. Na grafickém přehledu si vysvětlíme, kdy se který čas používá. Ukážeme si na jedné praktické větě a to mluvit španělsky (hablar español) všechny varianty této věty, když je řekneme v jiných minulých časech a jaký je mezitím rozdíl.

Naučíme se:

  1. předpřítomný čas – někdy označováno jako minulý čas složený
  2. minulý čas jednoduchý – někdy označováno jako indefinido
  3. imperfektum
  4. předminulý čas

Naučíme se hlavní způsoby časování sloves v minulosti, některá nepravidelná slovesa a všechno si to vysvětlíme na typických příkladech. Využijeme klasické příslovečné určení času tak, abyste pochopili, kdy který čas ve španělštině použít. Pochopíme tak rozdíly mezi:

  1. Yo he hablado español
  2. Yo hablé español
  3. Yo hablaba español
  4. Yo había hablado español

Důležité je, že pak tyto časy zkombinujeme a zkusíme si v rámci cvičení pochopit a vymyslet věty, kdy máme více jiných minulých časů v jedné větě ve španělštině. Hůůů!

K tomuto cvičení je velmi důležitá praktické část a slovní zásoba. Online video lekce na všechny minulé časy ve španělštině je trochu delší a určitě je vhodné si ji po čase pustit znovu. Rozhodně doporučuji si projít i předchozí lekce. Ideálně celý druhý balíček, ať vám to celé, co povídám, dává smysl. A rozhodně doporučuji přehled s gramatikou zde, kde jsou právě všechny tyto minulé časy vidět a mít toto na očích každý den je cesta k úspěchu. Celé to pak snadno pochopíte a zapamatujete si.

Jedná se o zvukovou nahrávku lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké. Lekce trvá 55 minut a je upravená tak, aby k tomu posluchač nepotřeboval žádný další materiál. Naučím Vás tedy španělsky pouze po MP3 nahrávkách speciálních lekcí španělštiny pro nevidomé do pár hodin. Ideální způsob jak zkrátit čas v autě, ve vlaku, na cestách nebo jen tak doma. Online lekce španělštiny pro nevidomé jsou nejlepší způsob, jak se naučit španělsky jen posloucháním. Slovní zásoba pak trvá přibližně od 10 minut do 30 minut. Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do dalších lekcí. Abyste všemu perfektně porozuměli a naučili se snadno a rychle mluvit španělsky, projděte se všechny namluvené online lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké.

Výuková podcast lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké je stažitelná přes odkaz, který Vám přijde do emailu po zaplacení dané lekce. Ten si pak můžete pustit na mobilním telefonu nebo počítači kdykoliv a kdekoliv budete chtít. A taky kolikrát budete chtít. Je to jen na Vás. Je to jen Vaše.

Podcast španělského jazyka pro nevidomé, resp. lekcí španělského jazyka pro nevidomé i jakékoliv další materiály poskytnuté z onlinespanelsky.cz je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo