Lektor

Lektor | Reference | Kontakt

studentů jsem naučil španělsky

Většina z nich snad toho moc nezapomněla a dodnes mluví španělsky. Mnoho z nich se mnou bylo i více jak 8 let a stali se z nás přátelé.

let vyučuji


Začalo to všechno opravdu už dávno. Poznal jsem spoustu lidí v různém věku. Nejmladší student 8 let a nejstarší studentka 75 let. Největší skupinka 25 studentů. Nejdelší vyučovací hodina 320 minut.

let se věnuji španělštině

Od střední školy mě tento jazyk nepustil. Zdolal jsem stovky filmů, písní, vín, přátelství, knih a tapas. Jakoby nejvíc asi těch tapas no...

Certifikátů a diplomů

Od A1 až po C2 naleznete u mě v šuplíku. Vystudoval jsem Mgr. program románské filologie a během studia na gymnáziu absolvoval několik kurzů pod záštitou Instituto Cervantes.

Reference

Projekt onlinespanelsky.cz: Už více jak 2 500 lidí mi samo od sebe napsalo, že je to vážně super. Že se díky tomu snadno a rychle naučili španělsky. Že je to bavilo a že jsem to výborně vysvětlil. Děkuji vám všem za skvělou zpětnou vazbu. Motivuje mě. Děkuji.

Školy: Jazyková škola Hermés; Jazyková škola Presto; Gulliver International Language School; Jazyková škola Lingva; Evropské Vzdělávací Centrum; Jazyková škola Jipka; Jazyková škola Zebra; Základní škola Studánka v Pardubicích

Společnosti: O2 Czech Republic; Kancelář Finančního Arbitra; CzechInvest; Profinit EU; Webhelp Enterprise Sales Solution; Kancelář prezidenta republiky – Pražský hrad; OMD Czech republic; Paramo, a.s.; Unipetrol, a.s.; Bistro Social; ArthurInvest; Kiekert-CS, s.r.o.; Základní škola Studánka v Pardubicích; Kaprona, a.s.; Tescoma, a.s., GSK, yachting.com, Magistrát hlavního města Prahy, 

Spolupráce v rámci jazykové školy hablamos.cz: Spolupracuji s mnoha jazykovými, veřejnými i státními školy. Více jak 24 škol již dneska využívá mé hravé produkty na výuku španělského, italského a francouzského jazyka. Mezi ně patří například Masarykova univerzita, Gymnázium PORG, Gymnázium Duhovka, Gymnázium Lovosice, Gymnázoum Jana Palacha Mělník, Gymnázium Rájec – Jestřábí a mnoho dalších.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

Články, které o projektech vznikly.

Můj příběh

Ahoj, klidně mi můžete říkat Vasco, i když španělsky by to bylo správně Venceslao, ale to se moc nenosí. Jsem lektor španělského jazyka. Už na gymplu jsem odjel studovat do Benalmadény, hned kousek vedle krásné Málagy. Tam jsem pár měsíců svého života strávil. Pak jsem se rozhodl jít studovat do Jižních Čech, přeci jen ten jih mě láká stále. Vystudoval jsem Mgr. obor románské filologie a naučil se tak vše potřebné od právní španělštiny, přes obchodní až po historii zemí, kde se tento jazyk používá. Studoval jsem taky na Univerzitě Rey Juan Carlos v Madridu a během studií ještě absolvoval kurz evropského práva na Univerzitě ve Vigu. Do španělsky mluvících zemí cestuji pokaždé, kdy mohu. Od magické Kuby až po fascinující Córdobu. Miluju Jamón, Cuba Libre a pořádnou Sangríu. Nejraději mám asi Tenerife, na malém místě tolik různorodosti. 

Učím běžnou španělštinu, obchodní španělštinu, španělské reálie, obchodní korespondenci, historii španělsky mluvících zemí, fonologii, konverzace, kolokiální španělštinu a právně administrativní španělštinu. 

Vyrábím různé fyzické produkty na výuku španělštiny. Distribuuji své produkty do více jak 300 specializovaných prodejen v ČR. Spolupracuji s více jak 25 různými školami a mnoho firmami. Jsem největší “influencer” na výuku španělštiny a pravděpodobně i nejznámější lektor na španělský jazyk v České republice. Vlastním jazykovou školu hablamos. Krom španělštiny, dělám i další jazyky jako italštinu, francouzštinu a angličtinu. Poznejte mé další produkty na webu hablamos.cz.

Ehm, a sledujte instáč onlinespanelsky, a budete se bavit každý den.

A poznejte všechny vzdělávací produkty, které jsem vyrobil v mé jazykové škola hablamos.cz

Naučte se cizí jazyky se mnou... Bude Vás to bavit.

Kontakt

hablamos s.r.o. | Václav Bolech

Email: studuji@onlinespanelsky.cz

Adresa: Stavařov 96, Pardubice, 53009

Adresa: Ke Krči 1873/60, Praha 4 – Braník, 14700

IČ: 10810595 | 07075481

Lektor: Mgr. Ing. Václav Bolech

Nejsem plátce DPH.

Vaše osobní údaje budou použity pouze za účelem odpovědi na Vaši zprávu.