Španělština pro nevidomé – 20. lekce

17 

ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ MNĚ, TOBĚ, MI, TO, HO, VÁS, JI, JI, JEMU, NÁM, MOJE, TVOJE,…doteď jsme si v tom nebyli jistí a neuměli to tvořit. Odteď se to změní. (40 minut; úroveň A2)

SPECIÁLNÍ 20. LEKCE ŠPANĚLŠTINY PRO NEVIDOMÉ

A SLABOZRAKÉ

PODCAST DVACÁTÁ LEKCE – DEJ MI TO!

V dvacáté lekci (40 minut; úroveň A2) se v rámci výukového podcastu naučíme:

  • OSOBNÍ ZÁJMENA NEPŘÍZVUČNÁ (MNĚ, TOBĚ, MI, TO, HO, VÁS, JI, JI, JEMU, NÁM,…) 
  • ZOPAKUJEME GUSTAR, ZVRATNÉ SLOVESA A NAUČÍME SE I NĚCO VLASTNIT (MOJE, TVOJE, JEHO, JEJÍ,…

20. lekce je trochu těžší, ale je dost důležitá. Dotkneme se totiž přivlastňovacích zájme samostatných a nesamostatných. Tedy se naučím říct “moje učebnice španělštiny” nebo naopak větu “ta lekce španělštiny je moje”. Kromě přivlastňovacích zájmen se podíváme i na osobní zájmena nepřízvučná – což zní hrozně – já vím. ale vysvětlíme si to na praktických a použitelných případech a zjistíte, že to není tak strašný a vlastně je to dost dobrý umět ve španělštině. Ukážeme se tak jednoduchý věty jako napíšu ti, napíšu ti to. Vidíš to? Vidím ho, ale nevidím ji. Všechno taky procvičíme v budoucím čase, v minulém čase a v průběhovém času. Zjistíme, že tato osobní zájmena můžete někdy dát před sloveso a někdy nalepit k tomu. Dobrá lekce.

Předpoklad k této lekci je, že máte za sebou předchozí lekce, pokud tomu tak není, doporučuji. V rámci lekce pak ještě dostanete slovní zásobu, která byla součástí lekce a bude se hodit i do lekce další.

Jedná se o zvukovou nahrávku lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké. Lekce trvá od 10 do 40 minut a je upravená tak, aby k tomu posluchač nepotřeboval žádný další materiál. Naučím Vás tedy španělsky pouze po MP3 nahrávkách speciálních lekcí španělštiny pro nevidomé do pár hodin. Ideální způsob jak zkrátit čas v autě, ve vlaku, na cestách nebo jen tak doma. Online lekce španělštiny pro nevidomé jsou nejlepší způsob, jak se naučit španělsky jen posloucháním. Slovní zásoba pak trvá přibližně od 10 minut do 30 minut. Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do dalších lekcí. Abyste všemu perfektně porozuměli a naučili se snadno a rychle mluvit španělsky, projděte se všechny namluvené online lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké.

Výuková podcast lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké je stažitelná přes odkaz, který Vám přijde do emailu po zaplacení dané lekce. Ten si pak můžete pustit na mobilním telefonu nebo počítači kdykoliv a kdekoliv budete chtít. A taky kolikrát budete chtít. Je to jen na Vás. Je to jen Vaše.

Podcast španělského jazyka pro nevidomé, resp. lekcí španělského jazyka pro nevidomé i jakékoliv další materiály poskytnuté z onlinespanelsky.cz je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo