Španělština pro nevidomé – 24. lekce

17 

ŠPANĚLŠTINA PRO NEVIDOMÉ ♥ PODCAST ♥ 101 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SLOV (60 minut; úroveň A2/B1)

SPECIÁLNÍ 24. LEKCE ŠPANĚLŠTINY PRO NEVIDOMÉ

A SLABOZRAKÉ

PODCAST DVACÁTÁ ČTVRTÁ LEKCE – 101 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SLOV

V dvacáté čtvrté lekci (64 minut; úroveň A2/B1) se v rámci výukového podcastu naučíme:

  • 101 nejdůležitějších dalmatinů, pardón, chci říct slov ve španělštině.

Co lekce obsahuje?

24. lekce se jako první zaměřuje na slovní zásobu španělského jazyka. Dalmatiny vynecháme, ale vytáhneme si 101 nejdůležitějších slov ve španělštině. Některé znáte a jiné se naučíte. Ale nebojte, nečeká nás žádná nuda. Všechna tato slova dáme do praktických, důležitých slovních spojení, vět ať už v minulé čase, přítomné nebo budoucím. Konečně pořádná praxe španělského jazyka na 101 nejdůležitějších slovech. Toto opravdu chcete.

Naučíme se:

  1. praktická a důležitá slovesa španělského jazyka
  2. praktická a důležitá podstatná jména, příslovce, přídavná a jejich kolegy
  3. super důležitá slovní spojení a věty ve španělštině

Naučíme se tak věty, které využijete v restauraci, letišti, taxíku, záchodě, hotelu, obchodě. Zároveň si zavoláte pomoc, zaplatíte, vyváznete z hádky, omluvíte se a najíte se a napijete. Dobrá lekce na to si urovnat co všechno vlastně v té španělštině už umíme.

Podcast je rozdělen na dvě části, protože je trochu delší, tak abyste to měli stravitelnější. Nebojte přístup máte samozřejmě na obě části.

Jedná se o zvukovou nahrávku lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké. Lekce trvá 60 minut a je upravená tak, aby k tomu posluchač nepotřeboval žádný další materiál. Naučím Vás tedy španělsky pouze po MP3 nahrávkách speciálních lekcí španělštiny pro nevidomé do pár hodin. Ideální způsob jak zkrátit čas v autě, ve vlaku, na cestách nebo jen tak doma. Online lekce španělštiny pro nevidomé jsou nejlepší způsob, jak se naučit španělsky jen posloucháním. Slovní zásoba pak trvá přibližně od 10 minut do 30 minut. Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do dalších lekcí. Abyste všemu perfektně porozuměli a naučili se snadno a rychle mluvit španělsky, projděte se všechny namluvené online lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké.

Výuková podcast lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké je stažitelná přes odkaz, který Vám přijde do emailu po zaplacení dané lekce. Ten si pak můžete pustit na mobilním telefonu nebo počítači kdykoliv a kdekoliv budete chtít. A taky kolikrát budete chtít. Je to jen na Vás. Je to jen Vaše.

Podcast španělského jazyka pro nevidomé, resp. lekcí španělského jazyka pro nevidomé i jakékoliv další materiály poskytnuté z onlinespanelsky.cz je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo