Všechny kurzy španělštiny

Online video lekce španělštiny

Klikni rovnou v hlavním menu na koupit lekce a vyber si tu svojí lekci. Za 90 Kč dostaneš hodně španělské muziky. V rámci jedné online video lekce španělštiny je online video s teorií na virtuální tabulí, 10 minut telefonické konzultace s lektorem, slovní zásoba a to i namluvená slovní zásoba a úkoly na zopakování a pochopení. Nejsnazší způsob jak se naučit španělsky.

Podcast španělštiny

Nemáte čas na video lekce? Tak pro Vás je tu podcast s výuku španělštiny. Speciálně namluvené všechny lekce španělštiny včetně slovní zásoby jenom pro Vás. Naučte se španělsky na cestách snadno a rychle.

Osobní výuka španělštiny

Přijedu za Vámi nebo na domluvené místo (pouze Praha). Vše přivezu s sebou, nemusíte se o nic starat. Osobní přístup, na všem se domluvíme. Cena dle dohody a místa lekce. Pro více info mě kontaktujte.

Firemní výuka španělštiny

Na míru šitá firemní výuka španělštiny není vůbec problém. Je možno i mimo Prahu dle domluvy. Materiály a vše bude připraveno, není se o co starat. Lekce mohou být zaměřené na specifické potřeby klientů. Může být upravené pro teambuilding jako součást programu s výukou španělštiny. Nebo třeba celý balíček online lekcí pro firmy. Pro více info mě kontaktujte.

Víkendový kurz španělštiny

Víkendový kurz nabitý španělštinou, kulturou, španělskou hudbou, filmy, vínem a dalším. Může být velmi jemný i dost intenzivní. Vhodné i jako krátký kurz pro zpestření teambuildingu pro firmy. Může být speciálně upraven na potřeby klientů. Taková škola španělštiny na víkend. Pro více info mě kontaktujte.

Výuka španělštiny po Skype

45 minut | 60 minut | 90 minut výuky po Skype | Whatsup | Zoom | Teams. Na formě, obsahu se domluvíme na první hodině nebo předem. Můžeme vybrat obecné lekce nebo specifické témata. Pro více info mě kontaktujte.

Konverzace španělštiny

Už trochu zvládáš a chceš si prostě jen pokecat? Témata vybereme spolu, ale teda rád zacházím do hloubky. Takže za 60 minut se budeš cítit, pokud budeš chtít, jako po terapií španělštinou. Pro více info mě kontaktujte.

Překlady a tlumočení ze španělštiny

Je potřeba něco přeložit do španělštiny nebo ze španělštiny do češtiny? Určitě se ozvi a zkusíme něco vymyslet.

Španělština pro nevidomé a slabozraké

Speciální online namluvené lekce španělštiny pro nevidomé a slabozraké. Všechny potřebné lekce pouze ve zvukovém formátu MP3 upravené speciálně pro nevidomé a slabozraké. Vysvětlím vše potřebné, abyste se za pár hodin domluvili španělsky a zvládli si říci o pomoc a objednat si třeba jídlo v restauraci. Online podcast namluvené lekce pro nevidomé a slabozraké včetně namluvené slovní zásoby.

Pokud byste měli zájem o online video lekce v anglickém jazyce ať už pro sebe nebo kolegu 🙂 Neváhejte skočit na wanttospeakspanish.com.

A pokud byste chtěli prémiovou výuku, doporučuji stránky lekcespanelstiny.cz. 

Nebo pokud byste chtěli více informací k firemní výuce španělského jazyka, skočte rovnou na hablamos.cz