Všechny kurzy španělštiny

Online video lekce španělštiny

Klikni rovnou v hlavním menu na koupit lekce a vyber si tu svojí lekci. Za 110 Kč dostaneš hodně španělské muziky. V rámci jedné online video lekce španělštiny je online video s teorií na virtuální tabulí, 10 minut telefonické konzultace s lektorem, slovní zásoba a to i namluvená slovní zásoba a úkoly na zopakování a pochopení. Nejsnazší způsob, jak se naučit španělsky.

Podcast španělštiny

Nemáte čas na video lekce? Tak pro Vás je tu podcast s výuku španělštiny. Speciálně namluvené všechny lekce španělštiny včetně slovní zásoby jenom pro Vás. Naučte se španělsky na cestách snadno a rychle.

Osobní výuka španělštiny

Přijedu za Vámi nebo na domluvené místo (pouze Praha). Vše přivezu s sebou, nemusíte se o nic starat. Osobní přístup, na všem se domluvíme. Cena dle dohody a místa lekce. Pro více info mě kontaktujte.

Firemní výuka španělštiny

Na míru šitá firemní výuka španělštiny není vůbec problém. Je možno i mimo Prahu dle domluvy. Materiály a vše bude připraveno, není se o co starat. Lekce mohou být zaměřené na specifické potřeby klientů. Může být upravené pro teambuilding jako součást programu s výukou španělštiny. Nebo třeba celý balíček online lekcí pro firmy. Pro více info mě kontaktujte.

Kompletní balíček španělštiny

Kompletní Balíček online video lekcí španělštiny. 22 video lekcí se slovní zásobou a to jak namluvenou, tak psanou. Procvičováním a stovkami video obsahu, kde Vám lektor Vasco všechno do detailu vysvětlí. Ideální pro začátečníky až velmi pokročilé. Naučíte se úplně všechno. Doporučuji.