Balíček – Boží věty

850 

BALÍČEK BOŽÍ VĚTY – nepřeložitelné a praktické věty (úroveň A1-B2)

CO JSOU BOŽÍ VĚTY?

JAKO BYLO BY FAJN, KDYBYSTE PŘEDTÍM MĚLI ASPOŇ PÁR BĚŽNÝCH LEKCÍ V SOBĚ. ALE ZVLÁDNETE TO I BEZ NICH.

BALÍČEK BOŽÍ VĚTY OBSAHUJE:

 1. Stovky zásadních, potřebných a nepřeložitelných praktických vět.

 2. Namluvená i psaná slovní zásoba.

 3. Ustálené fráze a praktická slovní spojení typická pro španělštinu.

 4. Vše komplet s vysvětlením a příklady v online video lekcích.

 5. Je to pro falešné začátečníky i pokročilé.

Sbíral jsem prostě důležité věty, které se nedají moc jakoby přeložit do španělštiny a nyní Vám je komplet představuji i s jejich typickou formou vyjádření.

NAUČÍTE SE VĚTY JAKO:

 • Dostal jsem kopačky! No nekecej!
 • Proti gustu, žádný dišputát.
 • Meleš nesmysly! Na to ti neskočím.
 • Drž mi palce. Jo – zlom vaz!
 • Dostal jsem padáka! Tak to přestává všechna sranda.
 • …a stovky dalších … komplet s vysvětlením.
 • DOPORUČUJI před tímto balíčkem nebo spolu sním mít nastudované i klasické online video lekce. Není to nutnost, ale lépe se Vám to pak bude chápat. (Alespoň ten 1. balíček by bylo fajn mít projetý).

Ideální produkt před cestou do španělsky mluvících zemí.

Už více jak 2 500 studujících řeklo, že moje online lekce jsou  naprosto skvělé.

JAK TO CELÉ FUNGUJE

Vše Vám dorazí do emailu. Můžete si to pustit kolikrát chcete.  Výuková online videa každé lekce jsou od 80 minut až do 120 minut dlouhá skrz platformu vimeo.com v HD rozlišení. Jsou trochu delší, tak si klidně dělejte pauzy. Každá lekce obsahuje PDF s úvodem a odkazem na video lekci. Dále obdržíte ke každé lekci slovní zásoba (PDF) + namluvená slovní zásoba (MP3). Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do dalších lekcí. Doporučuji jet postupně s pauzami, ať to můžete pořádně vstřebat a načerpat vše naučené. Rozhodně před tímto balíčkem doporučuji komplet moje online video lekce. Bude se Vám to pak všechno lépe chápat a vstřebávat. Vše je v lekci obsaženo, nepotřebujete nic dalšího, abyste se tyto věty správně naučili používat ve španělštině. Balíček není fyzický, všechny podklady dostanete v emailu ke stažení po zakoupení balíčku.

Celkem v tomto celém balíčku najdete okolo 7 hodin nahraných online video lekcí španělštiny na virtuální tabuli, stovky použitých velmi praktických španělských vět, které se dají z českého jazyka velmi špatně přeložit nebo nedají vůbec. Jsou to prostě takové boží věty. Několik minut namluvené slovní zásoby.

 

Celý obsah tohoto webu a balíčku je majetkem onlinespanelsky.cz | hablamos s.r.o. a je přísný zákaz jakékoliv šíření nebo jiné forma distribuce třetím stranám. Vše je uvedeno v obchodním podmínkách, které se řídí zákony České republiky.

Co každá běžná online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

JAK VYPADAJÍ MOJE VIDEO LEKCE?

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Po zakoupení Vám do emailu přijde potvrzení o zaplacení, zakoupení, poděkování… A hlavně Vám do emailu dorazí komplet přístupy na všechny lekce. Obsah z emailu si uložte a lekce si stáhněte. Těším se na Vaše pokroky ve španělštině. 
ssl certifikát
Využívám SSL certifikát na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše produkty s výukou španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbírám jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Virtuální krabičku s přístupy na online video lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo

Fatal error: Uncaught TypeError: Argument 3 passed to WooCommerce\PayPalCommerce\Compat\CompatModule::WooCommerce\PayPalCommerce\Compat\{closure}() must be of the type string, null given, called in /web/htdocs5/onlinespanelskycz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324 and defined in /web/htdocs5/onlinespanelskycz/home/www/wp-content/plugins/woocommerce-paypal-payments/modules/ppcp-compat/src/CompatModule.php:371 Stack trace: #0 /web/htdocs5/onlinespanelskycz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WooCommerce\PayPalCommerce\Compat\CompatModule->WooCommerce\PayPalCommerce\Compat\{closure}(false, '<script src="//...', NULL) #1 /web/htdocs5/onlinespanelskycz/home/www/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters(false, Array) #2 /web/htdocs5/onlinespanelskycz/home/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Minify_AutoJs.php(214): apply_filters('w3tc_minify_js_...', false, '<script src="//...', NULL) #3 /web/htdocs5/onlinespanelskycz/home/www/wp-content/plugins/w3-total-cache/Minify_AutoJs.php(124): W3TC\Mini in /web/htdocs5/onlinespanelskycz/home/www/wp-content/plugins/woocommerce-paypal-payments/modules/ppcp-compat/src/CompatModule.php on line 371