9. lekce španělštiny

110 

Naučíme se milovat. Mrkneme na SER vs ESTAR vs HABER -> všechna slovesa “být” a taky slovesa jako mohu? (35 minut; úroveň A0-A1)

DEVÁTÁ LEKCE – TE QUIERO

V deváté lekci (35 minut; úroveň A0-A1) se v rámci výukového videa dozvíte:

  • Te quiero – miluji tě
  • SER vs ESTAR vs HABER
  • Klíčová slovesa jako “mohu

NAUČÍME SE

9. lekce se dotýká velmi důležitých sloves a to jsou slovesa, na které se často napojují další slovesa v infinitivu. Umět říct větu: „Chci si koupit vodu, prosím.“ Tedy Yo quiero comprar agua, por favor. Je velmi důležité, proto se podíváme na slovesa jako moci (poder), vědět (saber), umět (saber), potřebovat (necesitar) a taky hlavně chtít (querer). Dalším důležitým tématem je pak rozdíl mezi slovesy být. SER vs ESTAR vs HABER. Není to zas tak složité, je potřeba si akorát uvědomit konkrétnost, nekonkrétnost a popisování neosobních věcí. Ser slouží k popisu trvalých vlastností, ha! to už víme. Estar popisujeme nekonkrétní vlastnosti. Ale pak je tady ještě druhá rovina a to je popis místa. Tady se spolu kamarádí jen Estar a Haber. Estar popisuje konkrétně a Haber nekonkrétně -> no mrkneme na to společně.

V rámci lekce pak ještě dostanete praktické cvičení, slovní zásobu (i namluvenou), která byla součástí lekce a bude se hodit i do lekce další, a taky možnost si zavolat s lektorem a potřebné si dovysvětlit. Navíc už pomalu budete dostávat slovíčka navíc, ty budou hnedka pod slovní zásobou, a to proto, abychom mohli rozšiřovat to co umíme a pořádně mluvit španělsky.

Výukové video první lekce trvá cca 35 minut. Cvičení a slovní zásoba pak trvá přibližně 40 minut. Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do další lekce a začne být velmi důležitá. Doporučuji si však do dalšího studiu projít řádně i lekce předchozí a nastudovat tak pořádně hlavně podstatná jména a přídavná jména + sloves z minulých dvou lekcí.

JAK TO FUNGUJE

Výukové video bude puštěno skrz platformu vimeo.com. Video je v HD rozlišení. Do emailu vám přijde PDF soubor, kde je jak popsaný způsob výuky, heslo na video online lekci španělštiny + slovní zásoba (a namluvená slovní zásoba) + praktická cvičení a sešit s výukovým materiálem. (Více info případně na stránce o lekci). Vše je v lekci obsaženo, nepotřebujete vůbec nic dalšího, abyste se naučili mluvit španělsky. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Využíváme SSL certifikace a 3D Secure. Nejsou žádné skryté poplatky.

PDF je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz. Všechna práva vyhrazena.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny a pracovní sešit.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát na forpsi, takže platba na našem eshopu za vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma u dárkové poukazu a přehledu gramatiky.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 45 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, aby jste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.