8. lekce španělštiny

110 

Nepřátelé ESTAR vs SER jsou možná kamarádi. Naučíme se i sloveso mít a muset a přidáme poslechové cvičení. (35 minut; úroveň A0-A1)

OSMÁ LEKCE – Estoy aquí

Ve osmé lekci (35 minut; úroveň A0-A1) se v rámci výukového videa dozvíte:

  • Nepřátelé ESTAR vs SER
  • Sloveso mít a muset
  • Poslechové cvičení

NAUČÍME SE

Kde je ta oblíbená restaurace, prosím Vás? -> Pojďme konečně optat nebo popsat, kde se co nachází. Podíváme se totiž na důležité rozdíly mezi SER a ESTAR. Estar nám popisuje, kde se co nachází a přechodné jevy, a ser naopak. V další lekci pak k tomu přidáme i HABER. Dáme si další nálož sloves, tentokrát ver, conocer, traducir, tener, tener que! Všechno to smícháme do vět a hurá mluvit. V procvičování pak taky nejdete naše první poslechové cvičení a doplňování. Už je potřeba si pomalu kupovat letenku na praktickou ukázku. Velmi důležitá bude opět slovní zásoba. Máte tam probranou v dané lekci, plus si rozšíříme o další potřebná slova pro naše věty.

V rámci lekce pak ještě dostanete praktické cvičení, slovní zásobu (i namluvenou), která byla součástí lekce a bude se hodit i do lekce další, a taky možnost si zavolat s lektorem a potřebné si dovysvětlit. Navíc už pomalu budete dostávat slovíčka navíc, ty budou hnedka pod slovní zásobou, a to proto, abychom mohli rozšiřovat to co umíme a pořádně mluvit.

Výukové video první lekce trvá cca 35 minut. Cvičení a slovní zásoba pak trvá přibližně 30 minut. Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do další lekce a začne být velmi důležitá. Doporučuji si však do dalšího studiu projít řádně i předchozí lekce. A taky mrkněte na lekci 6, kde se seznamujete se SER.

JAK TO FUNGUJE

Výukové video bude puštěno skrz platformu vimeo.com. Video je v HD rozlišení. Do emailu vám přijde PDF soubor, kde je jak popsaný způsob výuky, heslo na video online lekci španělštiny + slovní zásoba (a namluvená slovní zásoba) + praktická cvičení a sešit s výukovým materiálem. (Více info případně na stránce o lekci). Vše je v lekci obsaženo, nepotřebujete vůbec nic dalšího, abyste se naučili mluvit španělsky. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Využíváme SSL certifikace a 3D Secure. Nejsou žádné skryté poplatky.

PDF je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz. Všechna práva vyhrazena.

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo