18. lekce španělštiny

110 

POPIS V PROSTORU/ VENKU/ NA MAPĚ, zorientujeme se ve městě i v pokoji. Naučíme se praktická slovesa i nové číslovky. (35 minut; úroveň A2)

OSMNÁCTÁ LEKCE – POPIS V PROSTORU/ VENKU A NA MAPĚ

V osmnácté lekci (35 minut; úroveň A2) se v rámci výukového online videa naučíme:

  • POPIS V PROSTORU/ VENKU/ NA MAPĚ
  • ZORIENTUJEME SE VE MĚSTĚ I V POKOJI A NAUČÍME PRAKTICKÁ SLOVESA A DALŠÍ ČÍSLOVKY

NAUČÍME SE

18. lekce je praktická. Představte si, že se ocitnete na ulici venku s mapou v ruce a lehce ztraceni. Tak přesně na toto je 18. lekce online výuky španělštiny jako stavěná. Naučíme se správné použití praktických vět ve španělštině. Naučíme se slovíčka jako jít rovně (ir todo recto), zahnout (girar), otočit se, přejít (cruzar), odbočit vlevo a vpravo. Něco je pod stolem, blízko (cerca de) i daleko (lejos de). Nastoupit do autobusu a dalších spoustu klíčových vět z popisu místa i prostoru. Taky se naučíme dobré slovesa, nové číslovky a střední rod „lo“. Šiková lekce, rozhodně doporučuji se co nejvíce soustředit.

JAK TO FUNGUJE

Výukové video první lekce trvá cca 35 minut. Praktická cvičení a slovní zásoba (i namluvená) pak trvá přibližně 25 minut. Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do další lekce. Doporučuji si však do dalšího studiu projít řádně i lekce předchozí a nastudovat tak pořádně hlavně slovesa, které jsem dělali. Praktické cvičení jsou také důležité. Pořádně procvičíte jakou předložku použít pro jaké umístění věci v prostoru. Věty jako mobil leží na stole a pes je pod postelí vám už nebudou dělat problém.

Výukové video bude puštěno skrz platformu vimeo.com. Video je v HD rozlišení. Do emailu vám přijde PDF soubor, kde je jak popsaný způsob výuky, heslo na video online lekci španělštiny + slovní zásoba (a namluvená slovní zásoba) + praktická cvičení a sešit s výukovým materiálem. (Více info případně). Vše je v lekci obsaženo, nepotřebujete vůbec nic dalšího, abyste se naučili mluvit španělsky.

PDF je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz. Všechna práva vyhrazena.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštin, pracovní sešit a namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na našem eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma u dárkové poukazu a přehledu gramatiky.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, aby jste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.