17. lekce španělštiny

170 

SPROSTÁ SLOVA A SPROSTÉ VĚTY. Lekce je přístupná od 18ti let. (35 minut; úroveň A2)

SEDMNÁCTÁ LEKCE – SPROSTÁ SLOVA

V sedmnácté lekci (35 minut; úroveň A2) se v rámci výukového online videa naučíme:

  • SPROSTÁ SLOVA – SPROSTÉ VĚTY
  • VĚTY Z ULICE, NADÁVÁNÍ, HÁDKY, A DALŠÍ.

NAUČÍME SE

17. lekce je velmi specifická. Dotkneme se něčeho za co se možná budeme chvíli stydět – já, že jsem vám to namluvil a vy, že jste si to poslechli. Podívám se totiž na sprostá slova ve španělštině. Ukážeme se na různých příkladech, ve větách a na typických situacích ve španělštině. Zaměříme se na pánské i dámské přirození, na nadávky ve španělštině, tedy situace pokud vás někdo hodně hodně naštval a i na situace, kdy se zlobíte sami na sebe, protože se vám něco nepovedlo. Lekce je velmi specifická a nemá žádné procvičování. Slovní zásobu má, ale část z ní si musíte doplnit sami. Ke slovíčkům a větám, které uslyšíte v této lekci se už nebudeme nikdy vracet, tedy určitě doporučuji si lekci pustit.

Lekce je přístupná od 18ti let. Není vám více jak 18 let včetně, tak prosím lekci nekupujte a nestahujte. Lekci přeskočte a pojďme rovnou do 18. lekce. Nemusíte se bát, o nic zásadního jste nepřišli. Respektujte to prosím. Koupí lekce stvrzujete, že jste starší 18ti let.

JAK TO FUNGUJE

Výukové video první lekce trvá cca 35 minut. Slovní zásoba pak trvá přibližně 5 minut. Doporučuji si však do dalšího studiu projít řádně i lekce předchozí a nastudovat tak pořádně hlavně slovesa a podstatná jména, které jsme dělali.

Výukové video bude puštěno skrz platformu vimeo.com. Video je v HD rozlišení. Do emailu vám přijde PDF soubor, kde je jak popsaný způsob výuky, heslo na video online lekci španělštiny + slovní zásoba (a namluvená slovní zásoba). (Více info případně). Vše je v lekci obsaženo, nepotřebujete vůbec nic dalšího, abyste se naučili mluvit španělsky. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Využíváme SSL certifikace a 3D Secure. Nejsou žádné skryté poplatky.

PDF je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz. Všechna práva vyhrazena. Akceptujte, prosím, že tato lekce se nesmí dostat do rukou osobám mladším 18 let.

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo