Pexeso – Španělsky Hravě

390 

PEXESO, CO VÁS UČÍ ŠPANĚLSKY. (pro začátečníky i mírně pokročilé; prostě pro všechny, doprava/balné v ceně)

Pexeso, která Vás učí mluvit španělsky.

 1. Neotáčíte a nehledáte stejné obrázky jako cvičené opice.

 2. Hledáte souvislosti ve španělštině (někdy hádanka, někdy doplnění do věty,…)

 3. 2 x 40 karet v jednom balení, ať se nezačnete brzo nudit.

 4. Doprava a balné zdarma.

 5. Hravým způsobem procvičujete paměť i španělštinu. Dokonalé.

Unikátní španělské pexeso, které Vám trénuje paměť a učí Vás španělsky. V tomto pexesu neotáčíte a hledáte stejné obrázky, ale hledáte souvislosti ve španělském jazyce. Někdy je to doplnění do španělské věty, někdy je to zodpovězení otázky někdy je to třeba i hádanka. 80 hracích karet rozdělených do dvou sad pexes procvičí nejen Vaši paměť, ale i španělštinu. Karty jsou dokonale propojené a obsahují i vysvětlení španělské gramatiky. Toto pexeso Vás naučí spoustu nového a donutí Vás si to pamatovat. Španělské pexeso je jak pro úplné začátečníky, kteří španělštinu nikdy neviděli, tak i pro falešné začátečníky, kteří už nějakou znalost mají. Ovšem pobaví a vzdělají se i pokročilí. Vyzkoušejte unikátní španělské vzdělávací pexeso Španělsky Hravě.

Pro jednotlivce i celou rodinu. Pro základní, střední i jazykové školy. Prostě pro všechny.

JAK TO CELÉ FUNGUJE

Prostě jako normální pexeso, akorát je to daleko lepší, protože Vás to i vzdělává a nutí si pamatovat specifické souvislosti ve španělském jazyce. Karty navíc obsahují i vysvětlení a každá správná a relevantní dvojice se dotkne jednoho tématu nebo gramatického jevu. Ten pak doplnění na hrací kartě ještě vysvětlí a dá do souvislostí.

Procvičíte tak ve španělštině:

 • přítomný čas
 • budoucí čas
 • průběhový čas
 • časování sloves
 • důležité fráze, otázky, typické situace,
 • číslovky, zájmena, rozdíly mezi SER a ESTAR, rozkazy, atd.
Technikálie

Po zakoupení Vám pošlu španělské pexeso, co Vás učí španělsky, na Vámi zadanou adresu přes Zásilkovnu. Pořádně zabalené ve folii i bublinkovaté folii i v obálce. Vše najdete uvnitř. Hra obsahuje 80 hracích karet, návod, rozdělovací karty. Snažíme se být co nejvíce EKO. Na krabici pexesa je používaný jemnější karton, abychom nezatěžovali přírodu víc, než je třeba. Karty jsou laminované. Vše se vyrábí ručně. Maruška třeba laminuje Karty a Petr balíčkuje. Každé pexeso přijde do styku s 7 lidma. Proto jsou naše produkty dražší. Děláme to v České republice, s láskou a pořádně. Tím, že se snažíme jít cestou minimální uhlíkové stopy, jsou naše produkty jemnější. Dbejte na to, prosím, a snažte se s nimi zacházet opatrně, ať Vám co nejvíce vydrží. Děkuji.♥

DOPRAVA v hodnotě 165 Kč JE V CENĚ.

PRO KOHO JE?

Pro tvoji učitelku, kámoše, mámu, bráchu i holku. Pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví, orientace, názorů a politické vyznání.

Celý obsah tohoto webu, tedy i Španělské pexeso Španělsky Hravě je majetkem hablamos s.r.o. | Václav Bolech a je přísný zákaz jakékoliv šíření nebo jiné forma distribuce třetím stranám. Vše je uvedeno v obchodním podmínkách, které se řídí zákony České republiky. Po zakoupení, patří desková hra jenom Vám. Děkuji za jste se mnou!

Jedná se o výukový materiál.

Hmotnost 0.5 kg
Rozměry 11 × 8 × 2 cm

PŘEDSTAVENÍ ŠPANĚLSKÉHO PEXESA

CO VŠECHNO PEXESO OBSAHUJE_?

Hrací karty

2 pexesa v 1. Celkem 80 hracích karet rozdělených do dvou hratelných pexes. Aby Vás to brzo nenudilo. aby Vás to více naučilo. Aby Vás mohlo hrát klidně více najednou.

Návod na španělské pexeso španělsky hravě

Návod

Jako podle mě ho nepotřebujete. Ale i kdyby, tak je tam no. Najdete ho ale i na webu www.spanelskyhrave.cz

PEXESO JE PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Pro mladé i dospělé, pro celou rodinu i kamarády. Pro všechny. Španělské pexeso je pro úplné začátečníky i pro mírně pokročilé. Jako furt je to pexeso na procvičení i paměti, takže může pobavit i naprostého profíky, co španělsky mluví každý den. 

Pokud chcete více informací o pexeso. Skočte na hlavní stránku produktů Španělsky Hravě.

Najdete tam třeba i návod na Španělské pexeso Španělsky Hravě.

Recenze o produktech Španělsky Hravě v časopisech 21. století, Epocha, Svět na Dlani.

Přečtěte si rozhovor nejen o mých produktech Španělsky Hravě v Reportér Magazínu.

španělština do mailu
Po zakoupení Vám do emailu přijde jen potvrzení o zaplacení a zakoupení a poděkování. Já pexeso mezitím brutálně zabalím a připravím na odeslání tak, aby dorazilo v pořádku. Připravte si hráče, párty a rozhýbejte se. Pokud chcete zaručeně vyhrát, tak doporučuji ještě skočit po online video lekcích, ať máte náskok – doslova! Těším se na Vaše pokroky.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát na forpsi, takže platba na našem eshopu za vaše produkty s výukou španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Španělské pexeso Španělsky Hravě zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava a balné v hodnotě 165 Kč je již v ceně.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo