Podcast – 23. lekce

90 

PODCAST ♥ VŠECHNY MINULÉ ČASY VE ŠPANĚLŠTINĚ (55 minut; úroveň A2/B1)

PODCAST DVACÁTÁ TŘETÍ LEKCE – VŠECHNY MINULÉ ČASY VE ŠPANĚLŠTINĚ

dvacáté třetí lekci (55 minut; úroveň A2/B1) se v rámci výukového podcastu naučíme:

  • VYSTVĚTLÍME SI VŠECHNY PRAKTICKÉ MINULÉ ČASY VE ŠPANĚLŠTINĚ

NAUČÍME SE

23. lekce je shrnující lekce pro minulé časy ve španělštině. Minulých časů ve španělštině je více a tato lekce se soustředí na kompletní přehled minulých časů ve španělštině. Na grafickém přehledu si vysvětlíme, kdy se který čas používá. Ukážeme si na jedné praktické větě a to mluvit španělsky (hablar español) všechny varianty této věty, když je řekneme v jiných minulých časech a jaký je mezitím rozdíl.

Naučíme se:

  1. předpřítomný čas – někdy označováno jako minulý čas složený
  2. minulý čas jednoduchý – někdy označováno jako indefinido
  3. imperfektum
  4. předminulý čas

Naučíme se hlavní způsoby časování sloves v minulosti, některá nepravidelná slovesa a všechno si to vysvětlíme na typických příkladech. Využijeme klasické příslovečné určení času tak, abyste pochopili, kdy který čas ve španělštině použít. Pochopíme tak rozdíly mezi:

  1. Yo he hablado español
  2. Yo hablé español
  3. Yo hablaba español
  4. Yo había hablado español

Důležité je, že pak tyto časy zkombinujeme a zkusíme si v rámci cvičení pochopit a vymyslet věty, kdy máme více jiných minulých časů v jedné větě ve španělštině. Hůůů!

K tomuto cvičení je velmi důležitá praktické část a slovní zásoba. Online video lekce na všechny minulé časy ve španělštině je trochu delší a určitě je vhodné si ji po čase pustit znovu. Rozhodně doporučuji si projít i předchozí lekce. Ideálně celý druhý balíček, ať vám to celé, co povídám, dává smysl. A rozhodně doporučuji přehled s gramatikou zde, kde jsou právě všechny tyto minulé časy vidět a mít toto na očích každý den je cesta k úspěchu. Celé to pak snadno pochopíte a zapamatujete si.

Jedná se o zvukovou nahrávku lekce španělštiny. Lekce trvá do 55 minut a je upravená tak, aby k tomu posluchač nepotřeboval žádný další materiál. Naučím Vás tedy španělsky pouze po MP3 nahrávkách podcastových online lekcí španělštiny do pár hodin. Ideální způsob jak zkrátit čas v autě nebo na cestách. Online podcasty španělštiny jsou nejlepší způsob, jak se naučit španělsky jen posloucháním. Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do dalších lekcí. Abyste všemu perfektně porozuměli a naučili se snadno a rychle mluvit španělsky, projděte se všechny namluvené online podcast lekce španělštiny.

Výuková podcast lekce španělštiny je stažitelná přes odkaz, který Vám přijde do emailu po zaplacení dané lekce. Ten si pak můžete pustit na mobilním telefonu nebo počítači kdykoliv a kdekoliv budete chtít. A taky kolikrát budete chtít. Je to jen na Vás. Je to jen Vaše.

Podcast španělského jazyka, resp. lekcí španělského jazyka i jakékoliv další materiály poskytnuté z onlinespanelsky.cz je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz

Pokud byste chtěli ještě o trochu lepší formu jak se naučit španělsky, mrkněte na online video lekce španělštiny. Podobné jako podcast, ale je to včetně kompletního výukového videa, kde vše pochopíte ještě rychleji.

Chcete být v obraze a všem novém a neustále se vzdělávat? Mrkněte na instagram onlinespanelsky.cz. Přidávám tam slovíčka, fráze, věty a další všechny potřebné věci, abyste nevyšli ze cviku. Tak se naučte pořádně španělsky.

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo

Mohlo by se Vám líbit…