Desková hra – Španělsky Hravě

1,850 

JEDINEČNÁ DESKOVÁ HRA, CO VÁS NAUČÍ ŠPANĚLSKY. (pro úplné začátečníky i mírně pokročilé; ideálně od 2 hráčů, prostě pro všechny, doprava/balné v ceně)

Desková hra, která Vás naučí mluvit španělsky.

 1. Je to závod do Španělska, vyhraje ten nejlepší.

 2. 360 nadupaných hracích karet s úkoly, hádankami, otázkami a příklady. 

 3. Buď můžete letět letadlem, jet vlakem, autem nebo lodí. 4 hrací figurky.

 4. Unikátní propojení karet včetně QR, jedinečná možnost se naučit Španělsky Hravě.

 5. Pro úplné neznalce i pokročilé. Pro mladé i starší.

 6. Dokonalý dárek jednotlivci i skupině.

Naprosto unikátní desková hra, které Vás naučí španělsky hravě. Je to humor. Je to boží. Je to závod. Startujete v České republice a vyrážíte na dobrodružnou cestu do Španělska. Cestou si berete různé hrací karty a plníte zajímavé a naučné úkoly. Někdy je to brutální hádanka, jindy překlad věcí, co znáte. Někdy se naučíte něco nového, jindy si ujasníte, co Vám doteď jasné nebylo. Hraním se naučíte mluvit španělsky. Kdo je první ve Španělsku, ten vyhrál. Dokonalé, zábavné a přitom naučné. Stačí si hru párkrát zahrát a mluvíte.

IDEÁLNĚ PRO DVA A VÍCE HRÁČŮ. POŘÁDNÉ BALNÉ A DOPRAVA JIŽ V CENĚ.

Proč je hra Španělsky Hravě tak “drahá”?

Žádná čínská výroba a 3000 kusů náklad. Je to malovýroba. Každá hra projde rukama 15 čechů. Vše se dělá ručně, od zaoblování rohů až po foliování. Každá hra je jedinečná, česká a pečlivě vyrobena. Vývoj hry trval 6 měsíců, mnoho karet obsahuje video lekce, proto některé karty mají cenu jak jedné vaší hodiny španělštiny s lektorem. Když to sečtete, tak to opravdu musí stát o trochu víc, než jedna večeře v kamarádkou a lahví vína. Ale určitě to není proto, že bych na tom já něco vydělal. Je to spíše láska k tomu jazyku❤️.

CO SE HRANÍM NAUČÍTE

 • Španělskou výslovnost a pochopíte, jak funguje španělština v různých zemích.
 • Typické pozdravy, rozloučení a jejich vychytávky.
 • Podstatná jména, členy. Pochopíte věci jako co je Burrito Loco, Qué pasa, Bailando, Casa de Papel apod.
 • Přídavná jména. Konečně řeknete někomu, že fakt není tak hezký, jak si myslí. Budete hodnotit věci.
 • Slovesa a konečně Vaše první věty. Naučíme se pravidelná i nepravidelná slovesa v přítomném čase. Budeme je časovat.
 • Naučíte se milovat pomocí potřebných sloves jako chci, mohu, miluji, přeji si, apod.
 • Objednáte si v restauraci, zavoláte mobilem, najdete lékárnu a zvládnete pořádný rozhovoru.
 • Podíváme se do budoucnosti na budoucí čas.
 • Podíváme se na naše zvyklosti a zvratná slovesa, přidáme dny v týdnu.
 • Podíváme se i na minulý čas. Ukážeme si příklady a pochopíme ho.
 • Naučíte se si objednat, dojít na toaletu, zaplatit, vyhádat lepší cenu.
 • Naučíte si přivolat pomoc a říci, že Vás něco bolí.
 • Naučíme se stupňovat přídavná jména.
 • Naučíme se základní a důležitá sprostá slova (tyto karty jsou separé a jsou přístupné až od 18 let – karty jsou označeny).
 • Dotkneme se hraním i průběhového času ve španělštině.
 • Naučíte se rozkazovat, aby Vám něco podali a přinesli.

JAK TO CELÉ FUNGUJE

Rozbalte hru, vyberte si figurky, vyložte karty na stůl a postavte se na start do České republiky. Jakou cestu si vyberete je na Vás. Vamos! Vyrazte! Na výběr máte 4 druhy karet. A nahoře na hrací ploše QR kód, který Vám všechno vysvětlí. V případě nejistoty se mrkněte na návod.

Karta, co Vás posune o 1 políčko dopředu.

Pokud jste úplní začátečníci, asi sáhnete po nejsnazší kartě, což je karta, kdy postoupíte o jedno políčko. Kartu zodpovězte správně a posunete se o jedno pole dopředu. Blíže k Vašemu cíli, blíže ke Španělsku.

Karta, co Vás posune o 2 políčka dopředu.

Postupně však už budete základy umět nebo pokud nejste úplný začátečník, tak neváhejte a skočte na kartu, které Vás posune o dvě políčka. Budete rychleji v cíli, vítězství je blíže na dosah. Tyto kartou jsou už lehce pokročilejší, navazují na první sadu karet. Rozvíjí první sadu karet, doplňují první řadu karet. Když tuto kartu nezodpovíte správně, tak se něco ale stane.

Karta, co Vás posune o 3 políčka dopředu.

Pokud se cítíte ještě na většího borce nebo borkyni, skočte rovnou po sadě karet, která Vás posune rovnou o tři políčka. To jsou nejrychlejší karty k výhře, ovšem taky jsou o trochu těžší, než ty předchozí dvě skupiny. Ovšem, tu když nezodpovíte správně, tak se něco stane.

Speciální karta.

Kdykoliv během hry si můžete vzít kartu speciál. Někdy to může být záchranná karta, někdy zrádná. Co Vás na ní čeká – neprozradím. Ale stojí to za to!

Kdo bude první ve Španělsku, vyhrál. Karty na sebe navazují, vzájemně se propojují a vysvětlují gramatiku a pravidla španělského jazyka z mnoha úhlu pohledu přesně tak, aby stačilo si párkrát zahrát tuto deskovou hru a budete mluvit španělsky. Karty obsahují QR kódy s vysvětlením gramatiky. Vše do sebe skvěle zapadá jako dokonalý celek. Unikátní hra, co Vás naučí španělsky hravě. Hrací karty nejsou lakované, ani laminované, je třeba se k nim chovat s láskou.

Technikálie

Po zakoupení Vám pošlu deskovou hru, co Vás naučí španělsky na Vámi zadanou adresu přes Zásilkovnu. Pořádně zabalenou ve folii i bublinkovaté folii a tvrdém kartonu. Vše najdete uvnitř. Hra obsahuje 360 hracích karet, hrací pole, návod, hrací figurky. QR kód a návodem rovnou na hrací ploše. Snažíme se být co nejvíce EKO. Na krabici hry je používaný jenom papír a jemnější karton, abychom nezatěžovali přírodu víc, než je třeba. Potisk krabice a karet je barvou, které může přijít do styku s potravinami (ale nedoporučuji). Pytlíčky jsou z recyklovatelného materiálu. Laminace je pouze tam, kde jí je opravdu potřeba. Figurky nejsou z plastu, ale ze dřeva. Tím, že se snažíme jít cestou minimální uhlíkové stopy, jsou mé produkty jemnější. Dbejte na to, prosím, a snažte se s nimi zacházet opatrně, ať Vám co nejvíce vydrží. Děkuji.♥

DOPRAVA v hodnotě 185 Kč JE V CENĚ.

PRO KOHO JE? Úplně pro všechny, i když je primárně pro dospělé. Takhle, hru může hrát kdokoliv, kdo zvládne číst a psát (vlastně jen číst). Ve hře jsou hrací karty, které jsou od 18 let, ale ty se dají ze hry odstranit, jsou označené a pak ji může hrát v podstatě kdokoliv. Pravda je ovšem ta, že i tak se ve hře objevuji slova jako pivo, láska, hospoda apod. Ale nic co by naši nejmenší neznali.

Ideální a unikátní hra pro všechny na naučení se španělského jazyka hravě, rychle a zábavně.

Už se s hablamos s.r.o. učí více jako 2 500 lidí a zpětná vazba je úžasná.

Celý obsah tohoto webu, tedy i desková hra Španělsky Hravě je majetkem hablamos s.r.o. | Václav Bolech a je přísný zákaz jakékoliv šíření nebo jiné forma distribuce třetím stranám. Vše je uvedeno v obchodním podmínkách, které se řídí zákony České republiky. Po zakoupení, patří desková hra jenom Vám. Děkuji za jste se mnou!

Poznámka: Jedná se o výukový materiál, tedy vzdělávací publikaci. Daná krabice neobsahuje hrací kostku, ani prvek náhody. Jedná se o specializovanou vzdělávací publikace k učení španělského jazyka. Principe se jeden student snaží odpověď na otázku jiného a tak se naučit španělský jazyk. Krabice obsahuje vzdělávací karty s výukou jazyka včetně vysvětlení v češtině od profesionálního lektora španělštiny.

Hmotnost 0.7 kg
Rozměry 19.5 × 14.5 × 4 cm

PŘEDSTAVENÍ DESKOVÉ HRY

CO VŠECHNO DESKOVÁ HRA ŠPANĚLSKY HRAVĚ OBSAHUJE

hrací pole - desková hra - španělština

Hrací pole

Nádherné hrací pole, které vyobrazuje Váš závod. Tedy závod z České republiky do Španělska. Celkem máte 17 hracích políček na každé trase, tedy 17 možností být první v cíli. Připravte se na cestu a vyrazte. Kdo bude v cíli první, ten vyhrál. Ten mluví španělsky.

hrací figurka - desková hra - španělština

Figurky

Je zcela na Vás jestli pojedete do Španělska autem, vlakem, na lodi anebo poletíte letadlem. To jsou základní 4 trasy na hrací ploše. Ovšem může Vás hrát klidně víc, do každého prostředku se vejde více lidí. Hrálo to i 20 lidí na gymplu a prý mega sranda.

hrací karty - desková hra - španělština

Hrací karty

Karty jsou rozděleny do 4 skupin a udělány přesně tak, aby Vás bavily a zároveň naučily španělsky. Na kartách najdete různé úkoly, hádanky i příklady, které musíte plnit. Hrací karty obsahují i QR kódy s vysvětlenou gramatikou, které se na dané kartě řeší. Dokonalé, zábavné a naučné.

PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Pro mladé i dospělé, pro celou rodinu i kamarády. Pro všechny. Hra Vás provází španělštinou úplně od začátku, ale je dělaná tak, že obohatí pokročilého i úplného začátečníka. Zároveň je dělaná i tak, že i začátečník může hravě porazit pokročilého. Mohou ji hrát i brutální borci mezi sebou nebo třeba úplní neznalci španělštiny. Je pro všechny. Jedinečná zábavná hra pro celou rodinu, která Vám představí Španělsko, tak jak jste ho ještě neviděli. Hraním se naučíte španělsky, poznáte španělské značky a kulturu, ochutnáte španělské tapas, zarezervujete si hotel, vyhádáte si lepší cenu, najdete cestu anebo si třeba jen pokecáte místním Juanem. Naučíte se důležité věty a budete mluvit jak v přítomném, minulém tak i budoucím čase. Karty jsou unikátním způsobem dělané tak, že Vás naučí španělsky. Navíc mají QR kód s vysvětlením potřebné gramatiky proto, abyste byli lepší a lepší a mohli vyhrát a být první ve Španělsku. 

Recenze na deskovou Španělsky Hravě v časopisech 21. století, Epocha, Svět na Dlani a třeba i České televizi a Českém rozhlase.

Co zažijete během hraní? Přečtěte si článek o deskovce na blogu španělských delikates.

Přečtěte si rozhovor nejen o deskové hře Španělsky Hravě v Reportér Magazínu, celostránkovou recenzi v časopisu ABC nebo třeba v Brněnské Drbně.

španělština do mailu
Po zakoupení Vám do emailu přijde jen potvrzení o zaplacení a zakoupení a poděkování. Já ji jdu mezitím brutálně balit a připravit na odeslání tak, aby dorazila v pořádku. Připravte si hráče, párty a rozhýbejte se. Pokud chcete zaručeně vyhrát, tak doporučuji ještě skočit po online video lekcích, ať máte náskok – doslova! Těším se na Vaše pokroky ve španělštině.
ssl certifikát
Využívám SSL certifikát na forpsi, takže platba na našem eshopu za Vaše produkty s výukou španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbírám jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Deskovou hru Španělsky Hravě zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava a balné v hodnotě 165 Kč je již v ceně.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo