11. lekce španělštiny

110 

Náš první velký rozhovor mezi Marií a Vascem. Shrnujeme veškerou naučenou gramatiku a potvrzujeme si, jak všechno umíme. Tvoříme věty! Ukončujeme úroveň A0-A1 a jdeme výš! (55 minut; konec úrovně A0-A1)

JEDENÁCTÁ LEKCE – TVOŘÍME VĚTY

V jedenácté lekci (55 minut; konec úrovně A0-A1) se v rámci výukového videa dozvíte:

  • Náš první velký rozhovor mezi Marií a Vascem
  • shrnujeme veškerou gramatiku naučenou doteď
  • Ukončujeme úroveň A0-A1 a posouváme se výš.

NAUČÍME SE

11. lekce se zabývá ukončením úrovně A0-A1 a shrnutím všeho, co jsme se doposavad naučili. Lekce je pojatá jako konverzace mezi Marií a Vascem. V rámci rozhovoru se dotýkají všech gramatických jevů a my je tímto zopakujeme a procvičíme. V lekci se tak dotkneme vše pro nás důležitých sloves ve španělštině jako: estar, hablar, hacer, estudiar, vivir, gustar, ser, conocer, poder, querer, saber, ir, tomar, beber, a další. Zopákujeme podstatná jména i přídavná jména, předložky, klasické věty, přízvuk a výslovnost. No prostě všechno, abyste se cítili připraveni do další úrovně, tedy do 12. lekce.

Lekce je rychlá, divoká a možná i náročná. Ale nebojte, klidně si ji pusťte 3x nebo zpomalte. Cokoliv 🙂 Hlavně ať Vám to dá, to co potřebujeme.

V rámci lekce pak ještě dostanete praktické cvičení, slovní zásobu (i namluvenou), která byla součástí lekce a bude se hodit i do lekce další, a taky možnost si zavolat s lektorem a potřebné si dovysvětlit.

JAK TO FUNGUJE

Výukové video první lekce trvá cca 55 minut. Cvičení a slovní zásoba pak trvá přibližně 40 minut. Slovní zásoba je i namluvená a bude pak ideálně vhodná i do další 12 . lekce. Doporučuji si však do dalšího studiu projít řádně i lekce předchozí a nastudovat tak pořádně hlavně slovesa poder, querer, necesitar, tener que a další 🙂 + sloves z minulých dvou lekcí -> často se totiž kamarádí s přídavnými jmény.

Výukové video bude puštěno skrz platformu vimeo.com. Video je v HD rozlišení. Do emailu vám přijde PDF soubor, kde je jak popsaný způsob výuky, heslo na video online lekci španělštiny + slovní zásoba + namluvená slovní zásoba + praktická cvičení a sešit s výukovým materiálem. (Více info případně na stránce o lekci). Vše je v lekci obsaženo, nepotřebujete vůbec nic dalšího, abyste se naučili mluvit španělsky. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Využíváme SSL certifikace a 3D Secure. Nejsou žádné skryté poplatky.

PDF je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz. Všechna práva vyhrazena.

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo