Ponožky se španělštinou

350 

PONOŽKY S DŮLEŽITÝM SLOVESEM GUSTAR (doprava/balné v ceně). Procvičte GUSTAR a zahřejte nohy. (K deskovce zdarma)

Categories , Tags , ,

Je zima, je energetická krize, je potřeba mít kvalitní ponožky, který Vám připomenou Španělsko a španělštinu každým krokem.

Do poznámky stačí dát vědět jestli chcete pánské nebo dámské 🙂

Složení:

  • 85% bavlna
  • 10% polyamid
  • 5% elastan
  • Vyrobeno v České republice

Pánské ponožky je velikost 42 až 46.

Dámské je velikost 36 až 41.

AKCE: K NÁKUPU DESKOVÉ HRY ŠPANĚLSKY HRAVĚ DOSTANETE PONOŽKY ZDARMA JAKO DÁREK.

Ponožky obsahují moc milý nápis ME GUSTA MUCHO – je to jediná varianta, kdy můžeme sloveso GUSTAR dát do druhé osoby, protože jinak skoro vždycky ho časujeme ve třetí osobě. Protože my v těch větách nejsme podmětem. Hodně lidí si to plete jak ponožky a hodně lidí si to neuvědomuje, proto jsou tyto ponožky geniální nápadem, jak zapeklité sloveso GUSTAR si lépe zapamatovat.

Nápis je otočený na toho, kdo stojí před Vámi, je to proto, aby ten nápis byl jakoby k němu. Vazba ME GUSTAS MUCHO, co máte na těchto španělských ponožkách žlutě, doslova znamená dost se mi líbíš. Procvičte gustar, kdykoliv to někdo uvidí, naučte toho před vámi jak se to sloveso správně ve španělském jazyce používá. Zahřeje Vás to na duši i na nohách. Geniální ponožky se španělštinou jsou tu.

DOPRAVA a BALNÉ je v ceně!

 

Hmotnost 0.7 kg
Rozměry 19.5 × 14.5 × 4 cm

K DESKOVCE MÁTE PONOŽKY ZDARMA

Jako samozřejmě se nejvíce hodí k deskové hře Španělsky Hravě. Teplý čaj, španělské ponožky na nohy a vytáhnout deskovou hru zní jako naprosto dokonalý podzimní a zimní sobotní večer s pár přátel. PROTO VÁM JE K TÉ HŘE PŘIBALÍM ZDARMA.

Chci vidět deskovou hru španělsky hravě.

AKCE - Ke každé deskové hře ponožky jako dárek zdarma
španělština do mailu
Po zakoupení Vám do emailu přijde jen potvrzení o zaplacení a zakoupení a poděkování. To je pokud byste koupili i deskovou hru. Pokud koupíte jen ponožky, tak Vám prostě jen zašlu ponožky :) . Já je jdu mezitím brutálně balit a připravit na odeslání tak, aby vše dorazilo v pořádku. Připravte si teplý čaj, suché nohy a vyluxujte si, ať je nemáte špinavé. Každopádně než dorazí, tak doporučuji ještě skočit po online video lekcích, ať jste lepší! Těším se na Vaše pokroky ve španělském jazyce.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát na forpsi, takže platba na našem eshopu za vaše produkty s výukou španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Ponožky nebo třeba i deskovou hru Španělsky Hravě zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava a balné v hodnotě 165 Kč je již v ceně.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo