Podcast – 24. lekce

90 

PODCAST ♥ 101 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SLOV (60 minut; úroveň A2/B1)

PODCAST DVACÁTÁ ČTVRTÁ LEKCE – 101 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SLOV

V dvacáté čtvrté lekci (64 minut; úroveň A2/B1) se v rámci výukového podcastu naučíme:

  • 101 nejdůležitějších dalmatinů, pardón, chci říct slov ve španělštině.

Co lekce obsahuje?

24. lekce se jako první zaměřuje na slovní zásobu španělského jazyka. Dalmatiny vynecháme, ale vytáhneme si 101 nejdůležitějších slov ve španělštině. Některé znáte a jiné se naučíte. Ale nebojte, nečeká nás žádná nuda. Všechna tato slova dáme do praktických, důležitých slovních spojení, vět ať už v minulé čase, přítomné nebo budoucím. Konečně pořádná praxe španělského jazyka na 101 nejdůležitějších slovech. Toto opravdu chcete.

Naučíme se:

  1. praktická a důležitá slovesa španělského jazyka
  2. praktická a důležitá podstatná jména, příslovce, přídavná a jejich kolegy
  3. super důležitá slovní spojení a věty ve španělštině

Naučíme se tak věty, které využijete v restauraci, letišti, taxíku, záchodě, hotelu, obchodě. Zároveň si zavoláte pomoc, zaplatíte, vyváznete z hádky, omluvíte se a najíte se a napijete. Dobrá lekce na to si urovnat co všechno vlastně v té španělštině už umíme.

Podcast je rozdělen na dvě části, protože je trochu delší, tak abyste to měli stravitelnější. Nebojte přístup máte samozřejmě na obě části.

K této lekci je velmi důležitá praktické část a slovní zásoba a to i namluvená slovní zásoba. Online video lekce na 101 nejdůležitějších slov ve španělštině je trochu delší a určitě je vhodné si ji po čase pustit znovu. Rozhodně doporučuji si projít i předchozí lekce. Ideálně celý druhý balíček, ať vám to celé, co povídám, dává smysl. A rozhodně doporučuji přehled s gramatikou zde, kde jsou všechny minulé časy, které jsou často probírány i v této lekci. Celé to pak snadno pochopíte a zapamatujete si.

Jedná se o zvukovou nahrávku lekce španělštiny. Lekce trvá do 60 minut a je upravená tak, aby k tomu posluchač nepotřeboval žádný další materiál. Naučím Vás tedy španělsky pouze po MP3 nahrávkách podcastových online lekcí španělštiny do pár hodin. Ideální způsob jak zkrátit čas v autě nebo na cestách. Online podcasty španělštiny jsou nejlepší způsob, jak se naučit španělsky jen posloucháním. Slovní zásoba pak bude ideálně vhodná i do dalších lekcí. Abyste všemu perfektně porozuměli a naučili se snadno a rychle mluvit španělsky, projděte se všechny namluvené online podcast lekce španělštiny.

Výuková podcast lekce španělštiny je stažitelná přes odkaz, který Vám přijde do emailu po zaplacení dané lekce. Ten si pak můžete pustit na mobilním telefonu nebo počítači kdykoliv a kdekoliv budete chtít. A taky kolikrát budete chtít. Je to jen na Vás. Je to jen Vaše.

Podcast španělského jazyka, resp. lekcí španělského jazyka i jakékoliv další materiály poskytnuté z onlinespanelsky.cz je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz

Pokud byste chtěli ještě o trochu lepší formu jak se naučit španělsky, mrkněte na online video lekce španělštiny. Podobné jako podcast, ale je to včetně kompletního výukového videa, kde vše pochopíte ještě rychleji.

Chcete být v obraze a všem novém a neustále se vzdělávat? Mrkněte na instagram onlinespanelsky.cz. Přidávám tam slovíčka, fráze, věty a další všechny potřebné věci, abyste nevyšli ze cviku. Tak se naučte pořádně španělsky.

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo

Mohlo by se Vám líbit…