20. lekce španělštiny

110 

MNĚ, TOBĚ, MI, TO, HO, VÁS, JI, JI, JEMU, NÁM, MOJE, TVOJE,…doteď jsme si v tom nebyli jistí a neuměli to tvořit. Odteď se to změní. (40 minut; úroveň A2)

DVACÁTÁ LEKCE – DEJ MI TO!

V dvacáté lekci (40 minut; úroveň A2) se v rámci výukového online videa naučíme:

  • OSOBNÍ ZÁJMENA NEPŘÍZVUČNÁ (MNĚ, TOBĚ, MI, TO, HO, VÁS, JI, JI, JEMU, NÁM,…) 
  • ZOPAKUJEME GUSTAR, ZVRATNÉ SLOVESA A NAUČÍME SE I NĚCO VLASTNIT (MOJE, TVOJE, JEHO, JEJÍ,…)

NAUČÍME SE

20. lekce je trochu těžší, ale je dost důležitá. Dotkneme se totiž přivlastňovacích zájmen samostatných a nesamostatných. Tedy se naučím říct “moje učebnice španělštiny” nebo naopak větu “ta lekce španělštiny je moje“. Kromě přivlastňovacích zájmen se podíváme i na osobní zájmena nepřízvučná – což zní hrozně – já vím. ale vysvětlíme si to na praktických a použitelných případech a zjistíte, že to není tak strašný a vlastně je to dost dobrý umět ve španělštině. Ukážeme se tak jednoduchý věty jako napíšu ti, napíšu ti to. Vidíš to? Vidím ho, ale nevidím ji. Všechno taky procvičíme v budoucím čase, v minulém čase a v průběhovém času. Zjistíme, že tato osobní zájmena můžete někdy dát před sloveso a někdy nalepit k tomu. Dobrá lekce.

JAK TO FUNGUJE

Výukové video první lekce trvá cca 40 minut. Praktická cvičení a slovní zásoba (i namluvená) pak trvá přibližně 25 minut. Slovní zásoba (i namluvená) pak bude ideálně vhodná i do další lekce. Doporučuji si však do dalšího studiu projít řádně i lekce předchozí a nastudovat tak pořádně hlavně slovesa, které jsem dělali. Praktické cvičení jsou také důležité. Toto je Vaše lekce a já Vás naučím španělsky. A teď vy. Zkuste to říci španělsky.

Výukové video bude puštěno skrz platformu vimeo.com. Video je v HD rozlišení. Do emailu vám přijde PDF soubor, kde je jak popsaný způsob výuky, heslo na video online lekci španělštiny + slovní zásoba (i namluvená slovní zásoba) + praktická cvičení a sešit s výukovým materiálem. (Více info případně). Vše je v lekci obsaženo, nepotřebujete vůbec nic dalšího, abyste se naučili mluvit španělsky.

PDF je možno si stáhnout, ale není možno nikterak kopírovat ani distribuovat. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Veškerý digitální obsah je majetkem onlinespanelsky.cz. Všechna práva vyhrazena.

Jak vypadají online video lekce?

Co každá online video lekce obsahuje?

Virtuální tabule

Kde si všechno poutavě vysvětlíme. Video trvá od 20 minut do 90 minut záleží na lekci. Stačí jen pár online video lekcí a domluvíte se španělsky.

Slovní zásoba

Spolu s potřebnou probíranou gramatikou, abyste měli materiály vždy po ruce. Slovní zásoba je jak psaná, tak namluvená.

Praktická cvičení

Opakování a procvičování je vždy cesta k úspěchu. Máte zde jak cvičení, praktické věty, tak výsledky a domácí úkoly.

Konzultace

10 minut konzultace se mnou kdykoliv se Vám to hodí, kdy si můžeme vysvětlit cokoliv, co Vám není jasný. Nebo prostě jen popovídat španělsky.

Přečtěte si více o projektu onlinespanelsky.cz, hablamos.cz a spanelskyhrave.cz na iDnes.cz a Czechcrunch.cz nebo Reportér magazín.

španělština do mailu
Vše Vám dorazí do mailu po zaplacení. Nejdříve si otevřete úvodní dokument, kde se dozvíte co a jak dělat a pak láhev červeného, ať vám to lépe leze do hlavy. Pak už nás čeká online video lekce španělštiny, pracovní sešit a psaná i namluvená slovní zásoba.
ssl certifikát
Využíváme SSL certifikát a 3D Secure na forpsi, takže platba na mém eshopu za Vaše online lekce španělštiny je bezpečná. Všechna Vaše data sbíráme jen pro účely provedení bezpečné platby. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Kdyby se Vám cokoliv nezdálo, neváhejte se na mě obrátit. 
Žádné skryté poplatky, žádné komplikace. Lekce španělštiny zakoupíte snadno pomocí bezpečné platby kartou přes službu Stripe, Apple Pay, Pay Pal nebo převodem na účet. Nejsou žádné skryté poplatky. Doprava zdarma a balné je u všech fyzických produktů na výuku španělšitny.
stripe platební brána
paypal-logo
apple-pay-logo